Системи контролю доступом

Хвилюєтеся, що сторонні особи мають прохід на територію вашого підприємства? Маєте сумніви, що ваш персонал перебуває в офісі протягом робочого дня? Хочете моніторити інформацію стосовно дотримання графіку співробітниками, обліку відвідувачів, а також інформації щодо обмеження доступу на ваш об’єкт? Для вирішення таких і подібних задач існують системи контролю доступом, які призначені для захисту території від несанкціонованого входу.

Контроль доступу – захист вашого колективу та впевненість у його відповідальності

СКУД – складова технічної безпеки. Задача цієї системи забезпечення доступу в приміщення та контроль за діяльністю ваших співробітників протягом робочого часу. Вся інформація збирається автоматично, тому доступна для перевірки в будь-який момент. Ви зможете моніторити кількість осіб в будівлі, час входу і виходу з приміщення та проконтролювати присутність працівників в офісі та час перебування поза ним.

Наші фахівці з технічного доступу можуть легко вирішити ваші проблеми пов’язані з контролем доступу в приміщення. Ми підберемо для вас обладнання системи контролю доступу, встановимо і налаштуємо для подальшого використання.

Що потрібно для установки системи контролю доступом?

Комплект системи контролю доступом складається з чотирьох елементів, які забезпечують належне функціонування цього пристрою:

  • Контролери доступу. Призначення цих пристроїв – створення алгоритму роботи технологічних процесів, які відбуваються в системах контролю доступом. Цей механізм за допомогою ідентифікаційного ключа дозволяє або забороняє доступ на територію. База даних пристрою зберігає інформацію про всі доступні ключі. При застосуванні ідентифікатора система зчитує з нього код і порівнює з кодами, що зберігаються в пам’яті контролера. На підставі порівняння і зіставлення інформації система надає або блокує доступ, активує в приміщенні режим охорони, включає сигналізацію тощо.
  • Пристрої управління. Пристрої управління складаються з ідентифікаторів, контролерів, пристрій зчитування та елемент обмеження доступу. Ідентифікатор – електронний ключ, у вигляді пластикової картки чи брелка з індивідуальним кодом того чи іншого відвідувача. Пристрій зчитування фіксує код ідентифікатора і надсилає його контролеру. Контролер автоматично визначає авторизованих відвідувачів, відкриваючи або блокуючи доступ. Елементом обмеження доступу можуть бути електромагнітні замки, турнікети тощо.
  • Програмне забезпечення. Створюється спеціально під систему контролю доступу в приміщення. Ці програми допоможуть фіксувати всі дані, аналізувати інформацію та автоматично переносити її в таблиці.
  • Додаткове обладнання. Пристрої, які дозволяють збільшити функціонал систем доступу: смарт карти, електромеханічні замки, програматори тощо.

Системи контролю доступу і обліку робочого часу – внесок у безпеку вашого приміщення та відповідальність співробітників

Забезпечення захисту належить до основної задачі системи контролю і управління доступом. Проте, окрім впевненості, що жоден сторонній відвідувач не зможе проникнути у вашу будівлю, СКУД забезпечує низку корисних функцій. Отримання аналітики стосовно відвідування території офісу чи підприємства співробітниками та клієнтами; ідентифікація людей, які перебувають у вашому приміщенні; автоматичні дії у випадку несанкціонованого проникнення на територію, які включають активацію режиму охорони та сигналізації.

Використання такої системи дозволяє вирішувати питання безпеки 24 години на добу і робить цей процес автоматизованим, мінімізуючи людський фактор. Якісна система управління доступом обмежить прохід стороннім особам та дозволяє контролювати працівників з будь-якого місця.

Ви можете отримати детальну консультацію, замовити послугу та з’ясувати все, що вас цікавить. Для цього зателефонуйте нам або залиште свої контакти. Наші професіонали подбають про те, щоб ви були впевнені в захищеності вашого приміщення.