Охорона житлових комплексів

Незахищений житловий комплекс стає сприятливим середовищем для злодіїв, які використовують будь-яку можливість наживи. Грабіжники та аферисти знають як відслідкувати, коли вас немає вдома і скористатися цим. Цих людей не зупинять ніякі правила, принципи чи норми, адже їхня ціль – скористатися вашою незахищеність і пограбувати вас. Під прицілом можуть опинитися автомобілі, цінні речі, техніка, прикраси. І щоб убезпечити себе від таких ситуацій існує охорона житлових будинків. Це позбавить вас від хвилювань про захищеність вашого майна і гарантуватиме спокій у вашій оселі.

Чому охорона під’їздів житлових комплексів не зможе забезпечити вам 100% захист?

На жаль, існуюча охорона під’їздів житлових будинків не забезпечує повноцінний захист. Магнітний замок на дверях не стане на заваді у злодіїв, які мають намір пограбувати вашу квартиру. Як і жінка-консьєрж, яка навіть якщо помітить, що щось не так, не зможе вжити заходів, щоб одразу нейтралізувати злочинців і врятувати ваше майно, а можливо і життя. Все, що вона може зробити в таких випадках – викликати поліцію, яка прибуде, швидше за все, коли вже буде пізно. На цьому відповідальність і обов’язки консьєржа закінчуються. На відміну від загрози вашому майну та безпеці.

Організація фізичної та технічної охорони житлового комплексу допоможе уникнути таких ситуацій. Ми знаємо як зробити, щоб ви почувалися спокійно у своєму домі. Наші професіонали готові цілодобово бути на варті вашого спокою.

Охорона житлових комплексів – повноцінний захист від всіх загроз

Охорона житлового комплексу передбачає комплексний захист від всіх потенційних загроз і ризиків. Забезпечення цього включає такі складові:

  • Охорона всього периметру ЖК. Завдяки системі контролю та управління доступом на територію комплексу матимуть прохід лише мешканці та їхні гості.
  • Безпека місцевої інфраструктури: на дитячих майданчиках, в під’їздах та інших об’єктах, розташованих на території.
  • Посилена охорона паркінгу, оскільки часто це найбільш вразливе місце житлового комплексу.
  • Власне житлова частина будівлі. За допомогою системи відеонагляду можливий всебічний контроль ділянки, зокрема в ліфтах, на сходах, на даху. Тому у випадку проникнення чи незаконних дій на території комплексу охоронці швидко виявлять і затримають злочинця.

Сьогодні існує різноманіття вибору охоронних послуг, тому якщо ви в роздумах «кому ж довірити власну безпеку», ми маємо для вас кілька переконливих фактів, чому ви маєте обрати саме охоронну компанію «Безпека нації».

Що пропонує послуга охорони житлових будинків?

  • Професійний персонал, який має бойовий досвід та навики організації фізичної охорони. Тому ви можете бути впевнені, що у критичній ситуації наші працівники не розгубляться, а спокійно виконають свою роботу. А також фахівці технічної підтримки, які зможуть встановити і налаштувати системи безпеки за кілька годин і забезпечать подальше обслуговування обладнання.
  • Інноваційні охоронні системи та якісні системи сповіщення. Поєднання провідних технологій та професійних навиків персоналу – гарантія вашого захисту. Адже завдання охоронних систем зафіксувати проникнення, а охоронців – швидко зреагувати і нейтралізувати загрозу.
  • Комплексний підхід до вашої безпеки, включаючи системи спостереження, управління доступом на територію та протипожежні системи. Це забезпечить повноцінний контроль за територією комплексу, щоб ніщо не потурбувало ваш спокій.
  • Консультацію спеціалістів, які порадять, яку охоронну систему вам варто обрати, враховуючи специфіку території, завдання, локації тощо.

Довірте турботи пов’язані з охороною житлових будинків охоронній компанії «Безпека нації». З нами безпека вашого життя, родини та майна буде під захистом професіоналів.

Ціни

Охорона житлових комплексів від 7000 грн