Збір баз даних

Сьогодні владою володіє той, хто володіє знаннями. Не дарма, інформацію називають п’ятою владою. Залежно від обставин інформація може бути вашою зброєю або щитом. Адже з розвитком інтернет-технологій і соцмереж шантажування на підставі викриття деяких даних стало частим явищем. Причому навіть факти з вашого особистого життя можуть бути використані для вимагання грошей чи щоб змусити вас до якихось дій. Шахраї можуть зазіхати на ваш бізнес, особисте життя чи здоров’я. Щоб вдало виплутатися з таких ситуацій, вам знадобиться допомога професіоналів.

Збір персональних даних – гарантія вашої інформаційної безпеки

Безпека в інформаційній сфері починається зі збору баз даних. Кожне підприємство, бізнес або державний об’єкт потребують не лише фізичний, але й інформаційний захист. Більше того, кожна особа повинна бути впевнена в своїй інформаційній безпеці. Проте з’являється все більше сумнівів, що держава може це забезпечити. Тому залишається лише взяти все в свої руки і самому подбати про свою безпеку. І ми готові допомогти вам у цьому.

Що робити, якщо вам треба знайти інформацію про конкретну особу чи об’єкт, якої немає в публічному доступі? В таких ситуаціях допомогти може лише доступ в усі наявні бази даних, де зберігається потрібна вам інформацію.

Збір і обробка персональних даних: що варто знати?

Персональні дані – відомості про конкретну людину, які допомагають ідентифікувати її особу. Окрім паспортних даних персональні дані включають наступну інформацію:

 • Телефон та електронна адреса;
 • Ідентифікаційний код;
 • Наявні пільги;
 • Інформація щодо освіти і навчання;
 • Факт звернення за медичною допомогою, участь в експериментах або тестуванні медичних засобів.

Збір персональних даних допоможе вам бути на крок попереду свого опонента. Це надійний спосіб захисти свою репутацію, бізнес, а можливо і життя. Проте, щоб мати повний контроль над ситуацією тільки персональних даних буде замало. Краще перестрахуватися і замовити комплексний збір бази даних.

Ми пропонуємо послугу системного збору даних з усіх можливих джерел. Головними з них є:

 • Державні реєстри та автоматизовані системи обліку;
 • Бази МВС та СБУ. Перевіряються на зразок приналежності конкретної особи до якихось злочинних угрупувань, участі в незаконних діях та перебування під слідством;
 • Архіви судів. Особа перевіряється на наявність судимості, порушення карних справ з фігуруванням імені особи тощо;
 • Архіви банків. Досліджується фінансова історія об’єкта, включаючи інформацію про всі банківські операції: перекази, поповнення, зарахування, обмін валют, використання картки;
 • Новини. Комплексний аналіз онлайн та друкованих ЗМІ на предмет згадування в новинах конкретної теми чи ім’я;
 • Пошук даних з сайту.

Збір бази даних – впевненість у вашій безпеці

Наші професіонали здійснюють комплексний збір особистих даних і допоможуть вам знайти необхідну інформацію, до якої у вас немає доступу. Ми розуміємо, що володіння певною інформацією може гарантувати вам інформаційну та фізичну безпеку, а також впевненість в прийнятті рішень, адже попереджений – значить озброєний.

Тому щоб завжди бути на крок попереду, а у найбільш відповідальний момент вдало захиститися від нападника – довірте свою безпеку професіоналам. Ми знаємо, як подбати про вас спокій.

Ціни

Збір баз даних ціна договірна