Охорона масових заходів

Масова бійка між вболівальниками на трибунах стадіону; агресивні дії нетверезого фаната на концерті; напад злодіїв на виставку картин чи експонатів – всі ці інциденти стають чудовим інфоприводом для журналістів, а головне, що це ознака зіпсованої події, а також удар по репутації організатора. Такі ситуації швидко набувають розголосу в суспільстві, і мало хто наважиться ризикувати і випробовувати долю вдруге. Тому забезпечення охорони на масових подіях – те, про що варто потурбуватися заздалегідь, щоб бути впевненим, що у випадку надзвичайних ситуацій відвідувачі будуть під захистом професіоналів.

Для чого потрібна охорона масових заходів?

Проведення заходів з масовим скупченням людей вимагає координації та контролю за відвідувачами. Це пов’язано з постійним ризиком виникнення інцидентів, що можуть не лише поставити під сумнів проведення заходу, а й нести загрозу для життя відвідувачів чи ж завдати збитків організаторам. Уникнути такого допоможуть спеціально навчені співробітники охоронних служб, до функцій яких належить контроль за несанкціонованим входом, забезпечення громадського спокою та оперативні дії у надзвичайних ситуаціях.

Ефективне запобігання ризикам та контроль за натовпом є запорукою успішної події. Гарантія безпеки в умовах масового скупчення людей важлива і для організаторів і для відвідувачів події. Кожен, хто відвідує такий захід, хоче почувати себе безпечно. Тож організатор, який задовольнить цю потребу, матиме значно кращу репутацію. Наша охоронна компанія допоможе вам гарантувати захист всім учасникам події і дозволить не перейматися охоронними питаннями.

Як забезпечується охорона громадського порядку при проведенні масових заходів

Щоб гарантувати безпечне середовище вашого заходу, ми починаємо з ретельного планування наших дій. Це передбачає огляд території, розуміння специфіки події та визначення потенційних загроз і викликів, щоб застосувати запобіжні заходи.

Охорона в умовах масового скупчення людей включає певні базові процеси:

  • Підбір персоналу, який завжди має охайний зовнішній вигляд, що пасує до формату події, та відповідні навики комунікації;
  • Попередній огляд приміщення з встановленням додаткового обладнання і засобів безпеки;
  • Захист учасників події;
  • Забезпечення громадського порядку.

Окрім цього, процес підготовки до масової події вимагає ще більш ґрунтовної роботи. Адже для кожного клієнта і, відповідно, для кожного заходу ми застосовуємо індивідуальний підхід, щоб підібрати підходящі способи охорони, необхідне технічне обладнання та розміщення охоронців.

Для цього існує процедура, яка складається з:

  • Вивчення плану будівлі і визначення потенційно небезпечних зон;
  • Створення чіткої інструкції для взаємодії з правоохоронними органами для врегулювання будь-яких конфліктів;
  • Розробки посадових інструкцій і визначення задач охоронців, включаючи додаткові функції;
  • Створення повноцінного плану охорони та евакуації для надзвичайних ситуацій.

Такий формат охорони масових заходів є універсальним, тому підійде для різних видів подій. Переговори, конференції, презентації, виставки, ярмарки, фестивалі, спортивні заходи, форуми, лекції тощо. Кожна подія, на якій буде присутня велика кількість людей, потребує професійної охорони, щоб мінімізувати будь-які ризики небезпеки.

Наші професіонали доводять, що охорона концертів та будь-яких масових подій – це наша стихія

Ми пропонуємо вам комплексний контроль ситуації та забезпечення спокою на масових подіях. Як професіонали ми зробимо це непомітно, без прямого втручання у ваш захід. В разі потреби наш працівник ввічливо і тактовно зробить зауваження згідно посадових інструкцій, щоб всі почували себе комфортно. Професіоналізм нашого персоналу підкреслить ваш статус.

Обирайте охоронну компанію «Безпека нації» і ви забудете про хвилювання, пов’язані з безпекою на ваших заходах чи вашою репутацією.

Ціни

Охорона масових заходів від 800 грн