Пожежна сигналізація

Навіть незначна пожежа може мати загрозу людському життю і принести значні збитки майну. Часто до цього призводять якісь побутові ситуації чи просто неуважність. Кожному з нас знайомі хвилювання про ввімкнену праску, які точно псували всі плани, змушуючи повертатися додому. При чому, будь-яка нерухомість може постраждати від пожежі – будинок, квартира, офіс, магазин, промисловий об’єкт. Різниця лише в масштабах втрат серед людей і матеріальних збитків. Щоб уникнути таких фатальних ситуацій, варто подбати про протипожежну безпеку в житлових будівлях та на підприємствах.

Протипожежна сигналізація – гарантія захищеності вашого майна і безпека вашого життя

Офіційна українська статистика свідчить, що лише за 6 місяців в 2019 році зареєстровано понад 45 тисяч пожеж, в яких загинули більше тисячі людей. Кількість пожеж, порівняно з 2018 роком, збільшилася на 20,9%, а матеріальні втрати – на 33% і склали понад 5 млрд. гривень. Найпоширенішими причинами побутового займання досі є порушення у використанні електроприладів, пошкодження в проводці та необережне поводження з джерелом вогню (куріння в квартирі та дитячі ігри з вогнем).

Встановлення протипожежних систем мінімізує небезпеку і захистить вас від таких ризиків. Ми пропонуємо комплексну підтримку протипожежних систем, яка включає технічне обслуговування, розробку детального плану пожежної безпеки та плану евакуації. Наші фахівці з технічного захисту подбають про безпеку вашого життя, дому і майна.

Обладнання пожежної сигналізації

Система пожежної безпеки призначена для запобігання пожежі, а у випадку загоряння – миттєвої нейтралізації вогню з мінімальними збитками. Ефективна протипожежна система – це поєднання пожежної сигналізації та системи сповіщення.

Пожежна сигналізація – комплекс технічних засобів, призначений для швидкого виявлення джерела загоряння. В разі виникнення ознак пожежі чи задимленості спрацьовують сенсори, які передають сигнал на пульт централізованого спостереження. Функціональні можливості такої системи передбачають автоматичне відключення вентиляції та всього технічного обладнання, а також запуск систем пожежогасіння та димовидалення.

Існують три види датчиків:

  • Не адресні. Використовуються в житлових будинках і невеликих приміщеннях. Особливість цих датчиків в тому, що вони не показують точного місця загоряння. Якщо в приміщенні встановлено багато датчиків, можуть бути труднощі з визначенням місця пожежі;
  • Адресні. Підходять для використання у великих приміщеннях. Функціонал передбачає передачу сигналу з конкретного датчика на пульт, що дозволяє відразу виявити і нейтралізувати джерело займання;
  • Адресно-аналогові. Вважаються найбільш ефективним видом датчиків пожежної сигналізації, оскільки вони автоматично аналізують зміни температури, динаміку вогню і передають інформацію на пульт управління, де визначається рівень пожежі. Завдяки такій технології виключається можливість випадкового запуску сигналізації на невелику кількість диму.

У випадках попередження пожежі важливою є взаємодія між пожежною сигналізацією та системою сповіщення. Система оповіщення запускає механізм попередження людей, які знаходяться в будівлі, про займання та призначена для управління евакуацією. Саме злагоджена взаємодія цих систем дозволяє врятувати людські життя та уникнути значних збитків.

Охоронно-пожежна сигналізація – захист будь-якого приміщення від пожежі

Наша компанія пропонує вам послугу комплексного протипожежного захисту. Це включає:

  • Вибір оптимальної системи пожежної сигналізації для вашого приміщення. Наші спеціалісти проконсультують вас і порадять, який вид датчиків буде найбільш ефективним на вашому об’єкті;
  • Якісне та сертифіковане технічне обладнання;
  • Встановлення, налаштування та подальше обслуговування протипожежного обладнання.

Встановлена пожежна сигналізація в квартирі, офісі чи на підприємстві дозволить мінімізувати ризики небезпеки, а у випадку займання – миттєво нейтралізувати джерело вогню. Довіряючи протипожежну безпеку нам, ви позбавите себе від тривог про власне життя і цілісність вашого майна.