Охорона будинків

Щоб почуватися у своєму домі спокійно, затишно, а головне безпечно, ви маєте бути впевнені, що зовнішній світ у вигляді злодіїв, небажаних гостей чи інших неприємностей не потурбують вас. І особливо складно за цим слідкувати, якщо йдеться про дачу чи заміський будинок, які розташовані подалі від розвиненої інфраструктури. А що може бути сприятливішим для грабіжників, аніж віддалена і безлюдна місцина? Або якщо ви власник приватного будинку, але вам часто доводиться їздити у відрядження, залишаючи дім без нагляду. Як тут не хвилюватися про цілісність свого майна?

Охорона приватних будинків буде ефективною при поєднанні фізичного та технічного захисту

Існує стереотип, що встановлення охоронної сигналізації та системи відеоспостереження буде достатньо для повноцінного захисту нерухомості та майна. Проте сьогодні лише технічних засобів безпеки може бути мало. Злодії можуть мати технології, які приглушують подачу сигналу або й взагалі виводять охоронні системи з ладу. Тому надійним способом вирішення цієї проблеми є наявність охоронця на території будинку. Адже це людина, яка може перевірити справність охоронних систем, а за потреби знає як діяти в критичних ситуаціях. В цьому вам допоможуть професіонали з групи фізичного захисту охоронної компанії «Безпека нації». Технології, в свою чергу, дозволяють покращити якість роботи охоронців. Надійний захист – це результат поєднання провідних технологій та професійних навичок персоналу.

З чого починається охорона заміського будинку чи приватного дому?

Безпека на будь-якій території потребує комплексного підходу. Тому охорона периметру приватного будинку починається з аналізу інформації та детального планування. Це передбачає:

  • Огляд території по периметру, виявлення зон ризику та найбільш вразливих місць ділянки;
  • Визначення потенційних загроз, зважаючи на рівень злочинності району та інші фактори;
  • Створення плану безпеки, який враховує особливості місцевості та сфери діяльності клієнта;
  • Підбір і встановлення додаткового технічного обладнання та засобів безпеки, залежно від умов та конкретного завдання.

Наші фахівці з технічного захисту нададуть повноцінну консультацію, щоб допомогти вам з оптимальним вибором охоронних систем. Перелік додаткового технічного обладнання залежить від особливості місцевості, завдання, яке стоїть перед охоронною фірмою та існуючого плану безпеки. В нагоді точно стануть:

  • Системи відеонагляду, що допомагають охоронцю здійснювати повний контроль за усією ділянкою. Сучасні технології дозволяють зробити відеоспостереження непомітним, а зафіксовані камерами зображення автоматично аналізуються системою на предмет розпізнавання облич та номерів.
  • Охоронна сигналізація, яка спрацьовує при несанкціонованому проникненні, передає сигнал на пульт охорони, щоб охоронець розумів, де саме знаходиться злочинець і одразу міг вжити відповідні заходи, прописані в протоколі.
  • Протипожежна система – комплекс технічних засобів, призначений для швидкого виявлення та нейтралізації джерела загоряння. Складається з пожежної сигналізації та системи сповіщення. В разі виникнення ознак пожежі чи задимленості спрацьовують сенсори, які передають сигнал на пульт централізованого спостереження. Функціональні можливості такої системи передбачають автоматичне відключення вентиляції та всього технічного обладнання, а також запуск систем пожежогасіння та димовидалення.

Охорона приватного будинку – повноцінний захист вашого життя та майна

Наші клієнти отримують:

  • Забезпечення фізичного і технічного захисту по всьому периметру ділянки;
  • Системи безпеки, які є опорою наших фахівців, і гарантуватимуть охорону вашого майна;
  • Встановлення, налаштування і обслуговування технічного обладнання.

Безпека вашого дому залежить від професійних навиків охоронної служби та якості технічного забезпечення. Тому це варто довірити досвідченим професіоналам, адже йдеться про ваше життя, безпеку ваших рідних та цілісність і недоторканність вашого майна та будинку.

Ціни

Охорона будинків від 7000 грн