Охорона промислових об’єктів

Незахищені заводи і фабрики стають приманкою для злодіїв та рейдерських угрупувань. Якісне устаткування і обладнання, дорога сировина, готова продукція – все це, і не тільки, приваблює шахраїв. У таких ситуаціях під загрозою можуть опинитися не тільки матеріальні цінності і майно, але й безпека ваших підлеглих. Адже, коли на кону серйозна нажива, грабіжники не зупиняться ні перед чим. Тому, щоб захистити свій персонал і майно підприємства, варто подбати про організацію охорони на території свого промислового об’єкту.

Фізична охорона об’єктів – захист від будь-яких загроз

Кожне підприємство, окрім зовнішньої небезпеки, завжди має ризик постраждати від власних недобросовісних працівників. Адже бажання збагатитися за чужий рахунок часто ставало причиною для пограбувань. Більше того, кожен працівник знає, який період та ситуація є найбільш сприятливими для крадіжки, а також як краще винести свою здобич за межі території.

Щоб уникнути таких випадків, ми пропонуємо вам комплексну охорону об’єкту з використанням фізичної охорони та технічних засобів безпеки та контролю.

Що передбачає охорона підприємства

Повноцінна охорона вашої нерухомості передбачає розробку нашими фахівцями положень про пропускний режим на підприємство, план охорони об’єкта та інструкції на випадок надзвичайної ситуації. Це включає комплекс заходів, які допоможуть захисти територію:

  • Підбирається група фізичної охорони, яка буде забезпечувати охорону по всьому периметру ділянки. Кожен працівник з групи ознайомлюється зі специфікою вашого підприємства, особливостями місцевості та вивчає всі деталі;
  • Встановлюється система контролю доступом. Ця система призначена для забезпечення доступу в приміщення та контролю за діяльністю вашого персоналу протягом робочого часу. Вся інформація збирається автоматично, тому доступна для перевірки в будь-який момент. Ви зможете моніторити кількість осіб в будівлі, час входу і виходу з приміщення та проконтролювати присутність працівників в офісі та час перебування поза ним;
  • Встановлюються системи відеонагляду. Відеоспостереження призначене для всебічного контролю ситуації. Це універсальний засіб, який дозволяє контролювати ситуацію як зовні так і всередині будівлі. Сучасні технології дозволяють зробити відеоспостереження непомітним, що одразу дозволить виявити і нейтралізувати шахраїв в середині підприємства;
  • Монтується охоронна сигналізація – система безпеки, яка спрацьовує при несанкціонованому проникненні, передає сигнал на пульт охорони, і на місце злочину одразу виїжджає група швидкого реагування.
  • Встановлюється протипожежна сигналізація. Система пожежної безпеки призначена для запобігання пожежі, а у випадку загоряння – виявлення джерела загоряння та миттєвої нейтралізації вогню. В разі виникнення ознак пожежі чи задимленості спрацьовують сенсори, які передають сигнал на пульт централізованого спостереження. Можливості такої системи передбачають автоматичне відключення вентиляції та всього технічного обладнання, запуск систем пожежогасіння та димовидалення, а також попередження людей, які знаходяться в приміщенні.

Безпека співробітників і матеріальних цінностей сьогодні важлива не лише для приватних корпорацій, а й для промислових і державних підприємств. Адже від цього залежить ваша власна безпека, ваших співробітників, недоторканість майна, і, що не менш важливо, ваша репутація як відповідального керівника.

Охорона об’єктів нерухомості – надійний захист вашого бізнесу

Довіривши охорону промислового об’єкту компанії «Безпека нації», ви зможете не хвилюватися про безпеку на вашому підприємстві. Наш персонал, призначений на завдання, ознайомлюється зі специфікою вашої діяльності, особливостями місцевості та ретельно вивчає всі деталі, щоб, окрім виконання своїх безпосередніх функцій, стати частиною вашого колективу. А якісні системи технічного захисту гарантуватимуть комплексний захист від будь-якої загрози.

З нами ви будете захищеними, незалежно від умов, місця знаходження і сфери зайнятості.

Ціни

Охорона промислових об’єктів від 8000 грн