Супровід матеріальних цінностей і особистий супровід

Безпека під час подорожей досі є причиною для хвилювання. Кожен може опинитися жертвою як дрібних грабіжників так і серйозніших шукачів матеріальної наживи. Сучасні технології дозволяють з легкістю пограбувати машину, викрасти вантаж чи особу, що перевозиться. А скільки є історій про те, коли нападники задля отримання бажаного не стримувалися від нападу на власника цінностей, якщо той відмовлявся віддавати своє майно злодіям добровільно. В таких випадках під загрозою можуть опинитися не лише матеріальні речі, але й ваше життя.

Супровід вантажів позбавить вас від турбот про цілісність і збереженість майна

Охорона майна під час транспортування, як в минулому так і зараз, є актуальною вимогою. Адже технологічний розвиток, як і будь-який інструмент, може використовуватися в різних цілях: не тільки для захисту ваших речей, але й для їх відстеження і викрадення. Тому відправляючи вантаж без охорони, ви ризикуєте стати заручником ситуації, з якої вигоду матимуть недобросовісні люди. Щоб уникнути таких випадків, краще перестрахуватися, замовити супровід вантажу і бути впевненим, що нічого не загрожує вашій власності. Наші професіонали готові допомогти вам і взяти відповідальність за безпеку матеріальних цінностей на себе.

Як здійснюється охорона і супровід вантажу

Супровід матеріальних цінностей – надійний спосіб захистити своє майно при перевезенні. Наші охоронці забезпечать захист ваших цінностей, незалежно від місця призначення та способу транспортування. Безпека вантажу забезпечується завдяки послузі конвоювання. Вона передбачає, що автомобіль, який перевозить ваше майно чи цінності, супроводжується автомобілем з озброєними охоронцями, в повному бойовому спорядженні, і з GPS-трекером для швидкого виклику підкріплення.

Головна задача охоронців – гарантувати збереженість транспортованого вантажу. Наша компанія забезпечує такі функції на території України та поза її межами. В повний пакет таких послуг входить:

  • Вибір транспорту, який буде підходящим для конкретного транспортування;
  • Створення логістичного плану і вибір безпечного маршруту, на якому ймовірність нападу зводиться до мінімуму;
  • Конвой із кількох автомобілів з озброєними охоронцями, які захистять ваше майно в разі нападу.

Окрім охорони матеріальних цінностей ми надаємо послуги особистої охорони в дорозі. Охорона може знадобитися вам особисто, коли ви їдете у робочу поїздку чи на відпочинок, і маєте підстави хвилюватися за безпеку життя чи майна. Також такий вид охорони використовується у випадках, якщо вашій дитині треба поїхати в інше місто чи країну, а ви особисто не можете її супроводжувати.

В посадові функції охоронця при супроводженні дитини входить:

  • Оформлення документів на літак чи потяг;
  • Здача і отримання багажу;
  • Допомога з перенесенням речей.

З персоналом компанії «Безпека нації» ваша дитина отримає охоронця, гіда і помічника в одній особі. Це допоможе владнати багато ситуацій, які виникають в дорозі. А ви будете впевнені в захищеності своєї дитини і в тому, що вона вчасно і без проблем прибула в місце призначення.

Також особистий супровід буде доречним у випадках, пов’язаних з подорожами вашого персоналу у відрядження. Адже роботодавці несуть відповідальність за безпеку своїх співробітників, а наша охоронна служба допоможе вам це зробити. Ми відповідально ставимося до кожного завдання, адже знаємо, що охороняємо найцінніше.

Охорона супроводу вантажу – впевненість у збереженні вашого майна

Охоронна компанія «Безпека нації» буде гарантом недоторканності і цілісності вашої власності. Ми пропонуємо вам спектр послуг, пов’язаних із забезпеченням охорони особам в дорозі або ж під час транспортування вантажу. Обираючи нас, ви будете впевнені в гарантії якісного виконання поставленого завдання, адже:

  • Наш персонал – це кваліфіковані співробітники з бойовим досвідом і відточеними навиками володіння зброєю, які вміють діяти під тиском в критичних ситуаціях;
  • Фізична і психологічна підготовка наших фахівців до швидкої реакції в екстрених випадках;
  • Для кожного клієнта ми створюємо план безпеки, який базується на специфіці завдання, наявної ситуації та побажань замовника.

З нашими охоронцями ви будете захищені від будь-яких ризиків і небезпеки. Довірити місію супроводу нашим професіоналам – найкращий внесок в безпеку ваших рідних і майна.

Ціни

Супровід матеріальних цінностей і особистий супровід від 1000 грн