Поліграф

Іноді навіть незначна брехня призводить до серйозних проблем і наслідків. Це можуть бути матеріальні збитки, удар по вашій репутації або ризик для вашого життя. Кожен може постраждати від обману обслуговуючого персоналу, майбутніх співробітників чи конфліктних ситуацій на роботі. Різниця лише в тому як ця брехня вплине на ваше вас. Адже цим людям ви довіряєте безпеку своїх дітей, свій бізнес і життя. Щоб ви цілковито довіряли своєму персоналу і не мали ніяких сумнівів щодо їх кваліфікації і досвіду, скористайтеся послугою перевірки на поліграфі.

Поліграф – прилад, який працює за принципом реєстрації психофізіологічних реакцій людини на певні стимули, зокрема питання, картинки, фотографії тощо

Ефективність такого способу перевірки криється в фізіології людини. Адже на словах людина може збрехати, а от психіка і тіло в такі моменти все одно говорять правду. Коли людина намагається когось обманути цілком несвідомо посилюються фізіологічні реакції організму. І контролювати це, стримувати чи якимось чином вплинути на це можливо. Тому в багатьох ситуаціях детектор брехні – це єдиний спосіб знати правду і бути впевненим в людях, які оточують вас.

Тестування на поліграфі в Україні – легальний спосіб бути впевненим у співробітниках

Сучасний поліграф – це комп’ютер з сенсорним блоком і фіксуючими датчиками. Цей блок аналізує сигнали з датчиків, які фіксують всі показники фізіологічних процесів людини, що перевіряється. На наступному етапі сенсорний блок перетворює сигнали в коди для подальшого внесення цієї інформації. На підставі цих даних поліграфолог отримує результати перевірки і розшифровує відповіді.

Перевірка на детекторі брехні зазвичай використовується перед працевлаштуванням, для кадрових перевірок та службових розслідувань:

  • Поліграф допоможе вам з вибором кваліфікованого та надійного персоналу. Така перевірка дозволяє швидко зібрати необхідну інформацію про майбутнього співробітника. Це особливо важливо при підборі персоналу, який несе відповідальність за ваші життя, безпеку, майно – няні, водії, особиста охорона тощо. Скориставшись нашою послугою перевірки на поліграфі, ви будете впевнені в людях, яким ви довіряєте найцінніше.
  • Планові кадрові перевірки здійснюються з метою гарантування безпеки всередині вашого підприємства. Працівники перевіряються на предмет: хабарів, зливу конфіденційної та комерційної інформації стороннім особам, підробки і фальсифікації документів, роботи на конкурентів, службових порушень. Використання поліграфу допоможе вам попередити та усунути матеріальні та репутаційні збитки, які можуть завдати шкоду вашому бізнесу.
  • Службові розслідування проводяться у випадку, коли у вас є реальні докази чи вагомі причини вважати, що ваш працівник чи група співробітників причетні до крадіжки грошей з сейфу, розкрадання майна, нестачі товару чи обладнання тощо. За таких умов тестування на поліграфі дозволяє відтворити послідовність дій, реальну картину подій і безпомилково визначити винних.

В процесі тестування на детекторі брехні здійснюється комплексний аналіз психофізичної поведінки людини. Це можливо завдяки різним сенсорам:

  • Серцево-судинної активності: вимірювання артеріального тиску і пульсу;
  • Грудного та діафрагмального дихання;
  • Відео та аудіо запис процесу тестування (необхідно для аналізу вербальної та невербальної інформації);
  • Електропровідності шкіри (опору, шкірно-гальванічного рефлексу).

Одночасний контроль за вищезазначеними фізіологічними процесами гарантує надійність результату. Разом з цим цей перелік є обов’язковим міжнародним стандартом. Без врахування якогось з цих показників процедура тестування на поліграфі буде вважатися недійсною.

Детектор брехні – впевненість в людях, які оточують вас

Послуга перевірки на детекторі брехні здійснюється професійним поліграфологом, який має відповідний досвід. Такий фахівець має знає вимоги та протипоказання до проведення цієї процедури, адже від цього залежить результат перевірки.

Ми пропонуємо вам послугу тестування на поліграфі з використанням технологічної апаратури та детальним розшифруванням відповідей. Процедура здійснюється відповідно до міжнародних стандартів та зі збереженням конфіденційності.

Ціни

Поліграф від 1000 грн