Пошук прослушки

Якісне виявлення закладних пристроїв

Чому варто скористатися послугою у нас

НАДІЙНІСТЬ

Фахівці «Безпека нації» мають великий практичний досвід, тому ретельно вивчають кожен об'єкт та безпомилково виявляють закладні пристрої

ТЕХНОЛОГІЇ

Під час процедури використовується сучасне високотехнологічне обладнання, здатне виявляти всі види закладних пристроїв

АНОНІМНІСТЬ

Співпраця з компанією здійснюється на умовах повної анонімності. Конфіденційність для нас є пріоритетом

Охоронна компанія «Безпека нації» надає послуги по виявленню засобів контролю та знімання інформації, відомих також як закладні пристрої. Співробітники мають стаж роботи у даній сфері, відповідно, виявлення прослушки проводиться на законних підставах. Вартість послуги формується виходячи з площі та типу об'єкта. Перевірку можна зробити у будь-який час за бажанням замовника - день / вечір / ніч.

Фахівці «Безпека нації» надають повноцінний сервіс щодо захисту об'єкта або заходу від прослушки. Це можливість запобігти протиправним діям та забезпечити безперервний контроль безпеки. Послуга надається конфіденційно, оперативно й надійно. По завершенні пошуку жучків складається акт з рекомендаціями щодо захисту даних. Діяльність компанії регламентується статтею 359 ККУ «Незаконне використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації», який забороняє експлуатацію пристроїв для шпигунства.

Про нас

Співробітники охоронної компанії «Безпека нації» мають досвід роботи у сфері виявлення впроваджених засобів контролю й зняття інформації більше 10 років. Для виявлення підслуховуючих пристроїв використовується спеціалізоване сучасне обладнання, що оновлюється з появою нових завдань.

 • Співробітники регулярно проходять навчання для підвищення кваліфікації, тому перевірку виконують експерти з великим практичним та теоретичним досвідом
 • У пріоритеті компанії захист клієнта й повна конфіденційність надання послуг
 • Виявлення закладних пристроїв проводиться у зручний для замовника час та за доступною ціною
 • По завершенні процедури клієнт отримує повністю безпечне приміщення або транспорт
 • Фахівці гарантують достовірність даних та виконання послуги у чітко обумовлені терміни

ЯКІ ПОСЛУГИ НАДАЄ «БЕЗПЕКА НАЦІЇ»

Ціни на перевірку наявності закладних пристроїв

Житлові приміщення
від 5$ кв.м.

Під час перевірки на наявність жучків у приміщенні проводиться візуальний огляд й застосовується спеціалізоване обладнання, наприклад, Pinhole тест, сканер радіоефіру тепловізор, локатор нелінійних переходів, комплекс радіомоніторингу ефіру. Фахівці виявляють пристрої несанкціонованої передачі інформації, оцінюють безпеку об'єкта та надають подальші рекомендації щодо захисту об'єкта.

Офісні приміщення
від 4$ кв.м.

Для установки закладних пристроїв часто використовують кабінет керівника та заступників, прийомні, бухгалтерію, приміщення для нарад та відділ кадрів. При пошуку жучків проводиться збір та аналіз існуючих фактів, блокування каналів витоку, ретельна перевірка будівлі й радіоефіру, вивчення ліній зв'язку та електротехніки. Ідеальним часом для процедури є вихідні або неробочий час.

Автомобіль
від 150$

Послуга виявлення прослушки у транспортному засобі має на увазі комплекс заходів, що включають аналіз радіочастотного спектру. Це дозволяє зафіксувати активність передавачів камер, трекерів і мікрофонів. На пошук жучків у фахівців йде 1-4 години відповідно до моделі та типу автомобіля.

Супровід переговорів
від 200$

Послуга передбачає попередній огляд й моніторинг приміщення безпосередньо під час зустрічі. Комплекс заходів, спрямований на захист від витоку мовних даних на конфіденційних заходах, передбачає перевірку простору на предмет наявності впроваджених пристроїв та блокування каналів можливої інформаційної витоку за допомогою технічних засобів захисту.

Постійна перевірка
договірна

При укладанні з компанією «Безпека нації» договору технічного супроводу встановлюються терміни регулярної перевірки та визначається комплекс необхідних заходів при пошуках. Постійним клієнтам доступні вигідні знижки.

ЩО ТАКЕ ПРОСЛУХОВУВАННЯ ТА ЯКИМИ МЕТОДАМИ ВОНО ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ?

Шпигунство є не тільки способом отримання комерційної інформації, що має цінність, але й можливістю зібрати компромат на фізичну або юридичну особу з метою подальшого шантажу. Існує ряд методів несанкціонованого зняття даних, включаючи акустичний контроль об'єкта та прослуховування телефонних ліній. Здійснюються ці процеси за допомогою невеликих шпигунських пристроїв - диктофонів, рацій, мобільних телефонів, мікрофонів з виведенням сигналу по кабелю, gsm-закладок, відеокамер й так званих жучків - радіомікрофонів з мінімальними розмірами. Розвиток технологій сприяє тому, що з'являються нестандартні методи зняття інформації, й виявляти закладні пристрої стає складніше. Кваліфіковані фахівці відстежують сучасні тенденції, щоб надати найкращий сервіс з пошуку та виявлення радіопередавальної техніки.

Етапи перевірки приміщення на наявність пристрою для прослушки:

 • ретельне візуальне вивчення об'єкта, меблів, електротехніки;
 • визначення найбільш ймовірних місць розташування жучків (телефонні лінії, проводка, розетки, оптоволокно);
 • проведення демонтажу радіопередавальних пристроїв (жучків, рацій, відеокамер, gsm-закладок, мобільних телефонів) - при необхідності;
 • обстеження ліній телефонного зв'язку та електрики;
 • ретельне вивчення радіоефіру за межами прослуховується приміщення ТА всередині нього;
 • уважний пошук механізмів, які не передають сигнал або працюють в імпульсному режимі;
 • відео- та фототехніка виявляється за допомогою спеціалізованого оптичного приладу - Pinhole тесту;
 • для термограмми об'єкта застосовується промисловий тепловізор FLIR.

Забезпечення конфіденційності переговорів має на увазі наступні етапи:

 • ретельний огляд приміщення для пошуку каналів витоку даних, складання переліку способів захисту;
 • організаційна та технічна робота, виїзд співробітників зі спецтехнікою;
 • блокування каналів інформаційної витоку, видача документів, що підтверджують відповідність необхідному рівню захисту;
 • за запитом надається моніторинг об'єкту.

При виявленні або підозрі наявності жучків у будівлі або на телефоні не слід обговорювати необхідність замовлення послуги антипрослушки у даному приміщенні / з цього мобільного пристрою. Рекомендується здійснювати дзвінки у сервісну службу зі стороннього номера й за межами приміщення, що прослуховується. Вартість сервісу формується відповідно до таких параметрів як розміри приміщення, актуальність каналів витоку та спосіб блокування.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕС ВИКОНАННЯ РОБОТИ

Крок 1. Подавайте заявку

Ознайомтеся з цінами і нашою пропозицією, і якщо вас все влаштовує, подавайте заявку

Крок 2. З вами зв'яжеться менеджер

Менеджер з вами зв'язується уточнює деталі замовлення і формує ціну на послугу. Після узгодження ціни і обсягу робіт підписуємо договір

Крок 3. Виїзд спеціаліста

Після затвердження технічного завдання та підписання договору виїжджає наш фахівець і виконує роботу

FAQ ВІДПОВІДАЄМО НА ПОПУЛЯРНІ ПИТАННЯ

Зручний період часу для перевірки узгоджується з замовником. Це може бути ранковий / денний / вечірній / нічний час, будні або вихідні дні. Індивідуальний підхід до кожного випадку дозволяє здійснювати послугу непомітно.
Це також індивідуальний процес. Основними факторами є площа та призначення об'єкта, а також необхідний комплекс заходів. Якщо це транспортний засіб, важливі клас й тип автомобіля.
Рекомендується не поширювати інформацію про майбутню перевірку на жучки. Більш того, для замовлення краще використовувати новий номер та здійснювати дзвінок за межами офісної будівлі.

Ліцензія

Витяг з наказу про присвоєння ліцензії

  Як до нас дібратися