Особиста охорона

У вас є причини хвилюватися про свою безпеку? Маєте успішний бізнес, ведете активне соціальне життя чи маєте свої погляди і принципи, яких завжди дотримуєтеся? Тоді у вас є всі підстави стати заручником зворотної сторони популярності і слави. Йдеться про пильне стеження за вашим особистим життям, досягненнями та звершеннями. Це все призводить до того, що у вас з’являються недоброзичливці та люди, які заздрять вам. І для них це може стати приводом, щоб заподіяти вам матеріальну або фізичну шкоду.

Кому потрібен тілоохоронець?

Зараз фізичну охорону потребують дедалі більше людей. Жертвою пограбування і нападу можуть стати не лише публічні особи. Життя бізнесменів, службовців різних рівнів, політиків, журналістів завжди знаходяться в зоні ризику. Також тілоохоронці потрібні людям, які володіють цінною інформацією, або мають недоброзичливців. В таких випадках є потенційна загроза не лише вашому життю, але й безпеці ваших рідних і близьких людей.

Наявність охорони може сприйматися як відповідність статусу і показник престижу. У когось є вагомі причини побоюватися за своє життя чи безпеку родини. Для когось особиста охорона – впевненість в непередбачуваних ситуаціях. Проте сьогодні послуги тілоохоронця – це не розкіш, а вимога доби. Це єдиний спосіб почуватися безпечно за будь-яких умов. Тому варто заздалегідь подбати про свою безпеку. Наша послуга особистої охорони допоможе вам зробити це швидко і без зайвих клопотів.

Як відбувається підготовка особистого охоронця?

Тілоохоронець в дії – це людина, яка не просто виконує свою роботу, а несе відповідальність за життя клієнта. Від його професіональної підготовки, умінь і навиків залежить те, як він діятиме в критичних ситуаціях. Тому ми розробили особливу систему підготовки нашого персоналу, яка включає:

  • Фізичну підготовку: тренує витривалість, спритність, силу – все, що може знадобитися охоронцеві, щоб захистити вас від загрози. Регулярні тренування зі зброєю і відпрацювання точності стрільби роблять наших бійців фізичного захисту кращими в своїй справі. А навики рукопашного бою будуть ще однією перевагою, адже йдеться про вміння захисти ваше життя при будь-якій загрозі, навіть за відсутності можливості скористатися зброєю;
  • Психологічну підготовку: передбачає формування у особового складу якостей, що дозволяють ефективно діяти в напружених і небезпечних ситуаціях. Кожен спеціаліст особистого захисту має бойовий досвід і, відповідно, вміє працювати в критичних умовах. Тому це гарантія того, що у випадку небезпеки ваш охоронець не розгубиться, а буде виконувати свою роботу, захищаючи вас;
  • Навики надання домедичної допомоги. Кожен наш працівник зможе в разі необхідності надати першу медичну допомогу, поки швидка ще в дорозі. Іноді саме швидкі і своєчасні дії після пошкодження чи поранення рятують людині життя.

Також ви можете замовити додаткові послуги, наприклад:

  • Водій-тілоохоронець, який вміє побудувати правильну логістику і обрати найбільш безпечний маршрут;
  • Жінка-тілоохоронець. Якщо вам треба забезпечити захист для особи жіночої статі або ж ви хочете, щоб оточуючі навіть не здогадувалися, що з вами є охорона, вибір такого тілоохоронця є найкращим варіантом;
  • Прихована охорона. Це передбачає, що ваш охоронець залишиться непоміченим серед натовпу, але буде поруч з вами і в разі потреби – виконає свою роботу;
  • Особистий захист для дітей. Ми підберемо для вас фахівця, який, окрім володіння всіма обов’язковими професіональними якостями, розуміється на дитячій психології. Тому він точно знайде спільну мову з вашою дитиною, ставши для неї не лише тіло охоронцем, але й другом.

Тілоохоронець – професіонал, якому ви можете довірити своє життя

Ми переконані, що тілоохоронці – люди, які готові прийняти на себе перший удар. Тому відповідально ставимося до їхньої підготовки. Кожен наш боєць у відмінній формі, вміє поводитися зі зброєю, а головне має бойовий досвід. Ви можете бути впевнені, що у випадку небезпеки наш працівник поводитиметься чітко і рішуче, захищаючи ваше життя.

Тому не зволікайте і замовляйте особисту охорону, щоб жодна небезпека не могла зашкодити вашому життю.

Ціни

Особиста охорона від 15000 грн