Охоронна сигналізація

Кожен з нас може стати жертвою пограбування. Це може відбутися вдома, де ми зберігаємо цінні речі, коштовності, гроші, або ж в офісі, де є велика концентрація дорогої техніки. І ще гірше, якщо в приміщенні під час пограбування знаходяться люди. Адже практика свідчить, що це не зупиняє злодіїв, а тільки ставить під загрозу людське життя. Тому крім майнових збитків, можна ще й поплатитися життям. Таких ситуацій можна уникнути за допомогою якісної системи охоронної сигналізації.

Охоронна сигналізація квартири – безпека вашого майна

Сьогодні, щоб здійснити крадіжку злодіям не потрібно багато часу. Все може відбутися поки ви вийшли на вечірню пробіжку, в магазин чи на прогулянку з собакою. Магнітний замок на дверях чи консьєрж також не стануть вашим порятунком, адже досвідчені шахраї знають, як впоратися з такими умовними перешкодами. Щоб бути впевненим, що ви не станете заручником таких ситуацій, необхідно подбати про ефективніший захист свого майна. Охоронна сигналізація – система безпеки, яка спрацьовує при несанкціонованому проникненні, передає сигнал на пульт охорони, і на місце злочину одразу виїжджає група швидкого реагування. Наші працівники з групи технічного захисту подбають про те, щоб швидко і якісно встановити вам таку охоронну систему.

Як обирається охоронна сигналізація для будинку

Охоронна сигналізація – універсальна система безпеки для будь-якого типу приміщення: будинку, офісу, промислового об’єкту тощо. Це надійний спосіб захисту приміщення від грабіжників, адже передбачає двоетапний захист, поєднуючи технічну і фізичну складові. Тому, обираючи таку послугу, ви маєте бути впевнені в якості обладнання та досвідченості персоналу. Також при виборі охоронної сигналізації варто звернути увагу на спосіб управління та інформування, простоту налаштування, а також гарантію і подальше обслуговування технічного обладнання.

Охоронна сигналізація GSM – безпровідна система, яка, в разі несанкціонованого проникнення, передає сигнал сповіщення по захищеній GSM-мережі. Охоронні системи бувають двох видів:

  • Автономна;
  • Пультова.

Автономна сигналізація потребує встановлення на охоронному об’єкті спеціалізованих сенсорів руху, температури, відкриття і закриття вікон і дверей тощо. Під час спрацювання автономної системи активуються світлозвукові пристрої на місці, які призначені для залякування грабіжника або злодія та для оповіщення про факт несанкціонованого проникнення. За використання цього виду охорони сигнал сповіщення надходить тільки власнику будівлі.

Залежно від видів датчиків та обладнання існують різні види сповіщень:

  • Відео: ви отримуєте сигнал з камер спостереження, встановлених в будинку;
  • Текстове: на ваш пристрій приходить повідомлення зі звітом охоронної системи;
  • Комбіноване: включає декілька варіантів сповіщення.

Пультова сигналізація вважається більш ефективною охоронною системою, порівняно з попередньою, оскільки сигнал про несанкціоноване проникнення відправляється одразу на центральний пункт охоронної компанії і на місце злочину одразу виїжджає група швидкого реагування. Пульт моніториться цілодобово, тому усувається ризик, що сповіщення залишиться непоміченим.

Безпровідна охоронна сигналізація – гарантія спокою у вашому домі

Наша пропозиція передбачає:

  • Вибір охоронної системи, яка буде оптимальною для вашого приміщення;
  • Використання високотехнологічного та універсального обладнання, яке може приєднуватися до різних пультів охорони;
  • Встановлення, налаштування та подальше обслуговування охоронної сигналізації.

Фахівці з технічного захисту встановлять систему охоронної сигналізації за кілька годин і відтоді ваші життя, домівка і майно будуть під повноцінним захистом професіоналів. Вибір цієї послуги від охоронної компанії «Безпека нації» зробить ваше життя простішим і позбавить від турбот про безпеку вашого дому.