Системи відеоспостереження

Хочете тримати все під контролем і знати, що відбувається у вашому домі, офісі чи на підприємстві за вашої відсутності? Встановлення відеоспостереження у вашому приміщенні допоможе задовольнити цю потребу. Це убезпечить вас від небажаних гостей, злодіїв, а також дозволить контролювати дії своїх працівників у робочий час. Завдяки багатофункціональності систем спостереження ви зможете контролювати ситуацію як зовні так і всередині будівлі.

Відеоспостереження для дому – захист території, майна та власного спокою

Системи відеоспостереження призначені для всебічного контролю ситуації. Це універсальний засіб, який гарантуватиме захищеність ваших дому, офісу або кількох об’єктів одночасно. Сучасні технології дозволяють зробити відеоспостереження непомітним, а зафіксовані камерами зображення автоматично аналізуються системою на предмет розпізнавання облич та номерів.

Вам не потрібно ламати голову, щоб обрати і придбати відеоспостереження. Ми здійснюємо комплексне обслуговування систем відеоконтролю. Наші фахівці проконсультують вас на етапі вибору, а також допоможуть з встановленням, налаштуванням і подальшим обслуговуванням обладнання.

Як вибрати і встановити відеоспостереження?

Для початку вам треба визначитися з форматом відеозйомки. Існує два формати:

  • Цифровий – перевагами є HD якість зображення і швидкість передачі зображення. Такі пристрої фіксують чітку картинку і надають можливість визначити особу нападника або ж зафіксувати якісь деталі. Такий формат спостереження потребує відеореєстратора, для обробки і збереження даних з камер спостереження, оскільки високе розширення відео збільшує його розмір.
  • Аналоговий – характеризується надійністю і дешевою вартістю таких камер. Якість зображення значно погіршується в аналоговому форматі відеозйомки, проте немає потреби у відео реєстраторі, оскільки всі записи з камер можуть зберігатися на жорсткому диску комп’ютера.

За бажанням ви можете вдосконалити систему відеоспостереження, встановивши додаткові модулі: датчик руху, розпізнавання облич, фіксація номерів машин, виявлення сторонніх предметів на території. Все це покращить ефективність відеофіксації і підвищить захист приміщення і території.

Окрім різних форматів, камери відеоспостереження можуть розрізнятися за критерієм спостереження за різними об’єктами:

  • Камери зовнішнього спостереження. Мають посилений корпус, захищений від впливу погодних явищ. Перевагою є автоматичний перехід на нічний режим, а також широкий кут охоплення для контролю за більшою територією.
  • Внутрішні камери. Вдосконалені світлочутливими сенсорами, щоб автоматично підлаштовуватися під наявне освітлення приміщення. Це дозволяє отримати максимально якісне зображення. Такі пристрої не мають посиленого корпусу, тому не придатні для встановлення зовні будівлі, оскільки залежні від погодних умов і фізичного впливу.
  • Купольні. IP-камери – універсальні пристрої, які придатні для спостереження всередині і зовні приміщення. Купольні камери є непримітними, і вважаються прихованим відеоспостереженням, оскільки над камерою встановлюється купол, який маскує пристрій спостереження.

Також варто звернути увагу на тип підключення камери. Провідні пристрої вважаються більш надійними, оскільки гарантують стабільну трансляцію зображення на монітор. В той час як безпровідне відеоспостереження потребує підключення до інтернету, проте безпровідні пристрої транслюють те, що відбувається в режимі реального часу на будь-який пристрій, що підключений до системи, навіть смартфон чи ноутбук.

Установка відеоспостереження – ефективний спосіб контролю за будь-яким приміщенням

Ми пропонуємо вам послугу вибору, встановлення, налаштування і обслуговування систем відеоконтролю. Замовте відеонагляд за своїм приміщення і ви зможете не хвилюватися про безпеку дому чи офісу, адже навіть за вашої відсутності системи спостереження діють цілодобово.