Як обрати охоронну сигналізацію?

20.07.2019

При виборі системи охоронної сигналізації варто звернути увагу на деякі базові параметри: спосіб управління та інформування, простота налаштування, а також гарантія і подальше обслуговування технічного обладнання. Переконавшись, що вас задовольняють всі наявні налаштування, зверніть увагу на різні види охоронної сигналізації.

Кожна охоронна система використовує сенсори, задача яких зафіксувати ознаки проникнення і відправити сигнал на пункт управління сигналізацією. Такі датчики можуть бути провідними чи безпровідними, вибір яких залежить від багатьох параметрів.

Безпровідна сигналізація зручна для охорони невеликого приміщення. Така система легко встановлюється, не залежить від перепадів напруги, а головна її перевага – мобільність, її можна легко демонтувати і встановити в іншому місці. Серед недоліків безпровідної сигналізації – необхідність змінювати батарейки та вплив фізичних бар’єрів на якість сигналу.

Провідна система призначена для використання на великих територіях. Плюсом цієї сигналізації є незалежність від фізичних перешкод і, відповідно, завжди чіткий сигнал. Відсутність потреби заміни акумулятора – ще одна перевага цієї системи. Проте при пошкодженні кабелю знижується надійність передачі сигналу, а відновлення після пошкодження може бути досить тривалим.

Види охоронних систем:

  • Автономна сигналізація потребує встановлення на охоронному об’єкті спеціалізованих сенсорів руху, температури, відкриття і закриття вікон і дверей тощо. Ці датчики підключаються до центрального пульта управління охоронною сигналізацією. Під час спрацювання автономної системи активуються світлозвукові пристрої на місці, які призначені для залякування грабіжника або злодія та для оповіщення про факт несанкціонованого проникнення. За використання цього виду охорони сигнал на пульт охоронної компанії не відбувається, а управління здійснюється за допомогою кодової панелі на центральному блоці.
  • Пультова сигналізація вважається більш ефективною охоронною системою, порівняно з попередньою, оскільки сигнал про несанкціоноване проникнення відправляється одразу на центральний пункт охоронної компанії і на місце злочину одразу виїжджає група швидкого реагування.
  • GSM-система – сучасний та високотехнологічний вид сигналізації. У випадку виявлення проникнення, система автоматично включає сирени і одразу сповіщає власника нерухомості.

Кожен вид охоронної системи має опцію дистанційного керування, що є основною перевагою. Ви зможете контролювати ситуацію з будь-якого місця за допомогою смартфона, дистанційно вмикаючи або вимикаючи сигналізацію за потребою. Тому при виборі охоронної системи варто відштовхуватися від особливостей приміщення. Також консультація експерта допоможе обрати потрібну вам охоронну сигналізацію, щоб гарантувати безпеку вашого дому чи офісу.